فروش ویژه

دوربین های تحت شبکه 

زیرشاخه ها

 • دوربین مداربسته دام (سقفی)

  دوربین های مداربسته دام یا سقفی ، بیشترین استفاده را در نظارت و امنیت فضاهای بسته دارد. نام این دوربین ها از شکل نیم دایره ی پایه ای که دوربین روی آن قرار می گیرد، گرفته شده است. این نوع پایه ها و شکل ظاهری برای جلب توجه کمتر دوربین استفاده می شوند. البته این پوشش ها دوربین را مخفی نمی کنند. پایه های نیم دایره ای شکل، زاویه دید دوربین را مخفی می کنند؛ از این رو سارقان نمی توانند زاویه مناسب برای دور ماندن از دید دوربین را تشخیص دهند.

  اکثر این دوربین‌ ها لنزهایی wide با فاصله کانونی کوچک (۳،۶ یا ۴ میلیمتر) دارند. 

  این دوربینها در انواع کیس قلزی و PVC  و با استانداردهای مختلف عایق از رطوبت و گرد و غبار عرضه میشود .

  به علت شکل ظاهری این دوربینها بیشتر در مکانهایی نصب میشوند که نیاز است دوربین به سقف نصب شود .

 • دوربین مداربسته بولت (استوانه ای)

  دوربین های مدار بسته بولت دارای شکلی استوانه ای و مخروطی هستند که شکلی مشابه با گلوله تفنگ دارند. این دوربین ها اغلب برای نصب روی دیوار استفاده می شوند. این دوربین ها معمولا تنظیمات گردش، چرخش و زوم را ندارند و برای ضبط تصاویر از یک مکان ثابت و منطقه خاص کاربرد دارند.

  دوربین مداربسته بولت قابلیت نصب بر روی دیوار و سقف را دارند و هم برای مکان بسته و هم برای فضای باز استفاده می شوند. دوربین های مداربسته بولت عمدتا دارای خاصیت ضد آب و ضد گرد و غبار هستند و با استانداردهای مختلف رده بندی میشوند . 

  این نوع از دوربین‌ ها قابلیت دید در شب (بااستفاده از مادون قرمز) دارند و می‌توانند در شرایط نوری بسیار تاریک به راحتی تصویربرداری کنند.

  این دوربینها نیز در کیسهای  فلزی و PVC عرضه میشوند که هر کدام استاندارد خود را از نظر عایق بودن دارند . 

 • دوربین مداربسته BOX

  دوربینهای BOX  یا جعبه ای به دوربینهایی هستند که قابلیت دید در شب را ندارند و برای فضاهایی که به طور مداوم دارای نور خوبی هستند مناسب میباشند اما یک قابلیت خوب دارند .امکان تعویض لنز را دارند . شما به راحتی میتوانید لنز این دوربینها را تعویض کنید و به مسافتهای دور هم نظارت داشته باشد بدون اینکه نیاز به نصب دوربین در آنجا را داشته باشید . 

  این دوربینها برای نصب در کاور هم عالی هستند و بهترین علکرد را در کاورهای صندوقی دارند . 

  این دوربینها خاصیت ضد آب و ضد گرد و غبار ندارند و به همین علت در مواردی که در فضای بیرونی نصب میشنود نیاز به کاور خواهند داشت .

 • دوربین مداربسته گردان یا PTZ

  این دوربین ها  اسپید دام هستند و دارای قابلیت گردش در جهات مختلف و زوم کردن در یک زاویه خاص هستند. همچنین این دوربین ها دارای یک بدنه دام شکل و یک پایه با توجه به شرایط نصب نیز هستند. یکی از قابلیت های مهم دوربین های مداربسته گردان امکان تعریف کردن تعداد مشخصی preset برای دوربین است. این پریست ها به شما امکان می دهد دوربین را طوری تنظیم کنید که به صورت برنامه پذیر و زمان بندی شده، محل هایی مشخص را به شما نشان دهند.


  علاوه بر انواع دوربین مداربسته که در مطلب بالا اشاره شد، تقسیم بندی های دیگری نیز بر اساس نوع کاربری وجود دارد. 

 • دوربین مداربسته IP بی سیم (Wireless)

  دوربینهای بی سیم IP یا شبکه ای : (Wireless security camera) نوعی از دوربین‌های مداربسته هستند که اطلاعات تصویر و صدا را از طریق یک ارسال کننده بی سیم برای نقطه‌ای دیگر ارسال می‌کنند. بسیاری از دوربین‌های بی سیم از یک یا دو کابل برای تامین برق استفاده می‌کنند و اصطلاح بی سیم بیشتر به طریقه ارسال اطلاعات آنها اشاره می‌کند.

  دوربین‌های مداربسته بی سیم به واسطه هزینه‌ها و زمان نصب پایین‌تر، در بین کاربران امروزی بسیار محبوب هستند. استفاده از دوربین‌های بی سیم امکان نصب دوربین در مکان‌هایی که امکان سیم کشی ندارند را فراهم می‌کنند.

 • لوازم جانبی / سوویچ

  به منظور نصب سیستمهای نظارتی شبکه ای نیاز به تجهیزات خاص این تکنولوژی را دارید . از این لوازم میتوان به کابل شبکه ، سوکت ،انواع آنتن ها ، انواع روتر و سوییچ ها و غیره نام برد .

  فراموش نکنید کیفیت این لوازم در کیفیت تصاویر و عمر مجموعه بسیار مهم هستند .