دزدگير اماکن  

زیرشاخه ها

 • دزدگیر کلاسیک

  محصولات کلاسیک از مطمینترین محصولات دزدگیر میباشند که شرکت سازنده مدت سی سال است فعالیت خود را در این حوزه ادامه داده و توانسته است سهم خوبی از بازار را به دست آورد . این محصولات دارای ظریب امنیتی بالا و غالبا بدون هیچگونه خطایی کارمیکنند 

 • دزدگیر RUBIX

  این دستگاه دزدگیر ساخت ایران است  و یکی از بهترین دستگاه های مرکزی دزدگیر میباشد . از بهترین قابلیتهای این دستگاه عدم ارور و هنگ کردن و استفاده از اجناس و مواد مرغوب و خوب و از همه مهمتر گارانتی خوب شرکت سازنده است .این دستگاه در مدلهای مختلف با تلفن کننده ثابت و یا با تلفن کننده سیم کارتی و یا هر دو وبا نرفزار فارسی و راحت اندروید و آیفون عرضه شده است . 

 • دزدگیر GMK

  در سال ۱۳۸۵ با مجوز رسمی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت در قالب صنایع تولیدی در جهت تولید سیستم های حفاظتی امنیتی و الکترونیکی آغاز به کار کرد و هم اکنون به جهت نیاز جامعه به دستگاه های ایمنی و حفاظتی با اعطای بیش از ۵۰۰ نمایندگی در سراسر کشور این افتخار را دارد که در سطح کشور آخرین تکنولوژی روز دنیا را در زمینه سیستمهای حفاظتی اماکن در اختیار نیروهای فعال در این حرفه قرار دهد .
  یکی از اهدافی که همیشه مورد توجه مدیران این واحد تولیدی بوده است طرح توسعه و تولید سیستمهای حفاظتی امنیتی مورد نیاز کشور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی و همچنین ایجاد اشتغال و عدم وابستگی به کشورهای خارجی می باشد به امید روزی که بتوانیم به منظور قطع وابستگی به کشورهای خارجی می باشد 

 • لوازم جانبی دزدگیر اماکن

  در سیستم دزدگیر اماکن بجز دستگاه مرکزی به لوازم ضروری دیگری همچون  رادارها و یا سنسورهای حرکتی و یا سنسورهای ضربه ای و سنسورهای وزنی و مگنت لای دری و بیم های خطی و باطری و بلندگو و بیزر و کاور بلندگو و ریموت  نیاز است .

  با انتخاب درست این اقلام میتوان سیستم حفاظتی خوب و کارآمدی را دراختیار داشت که بتوان به راحتی به آن اعتماد کرد .