فروش ویژه

دوربین های مداربسته AHD 

زیرشاخه ها

 • دوربین مداربسته دام (سقفی)

  دوربین های مداربسته دام یا سقفی ، بیشترین استفاده را در نظارت و امنیت فضاهای بسته دارد. نام این دوربین ها از شکل نیم دایره ی پایه ای که دوربین روی آن قرار می گیرد، گرفته شده است. این نوع پایه ها و شکل ظاهری برای جلب توجه کمتر دوربین استفاده می شوند. البته این پوشش ها دوربین را مخفی نمی کنند. پایه های نیم دایره ای شکل، زاویه دید دوربین را مخفی می کنند؛ از این رو سارقان نمی توانند زاویه مناسب برای دور ماندن از دید دوربین را تشخیص دهند.

  اکثر این دوربین‌ ها لنزهایی wide با فاصله کانونی کوچک (۳،۶ یا ۴ میلیمتر) دارند. 

  این دوربینها در انواع کیس قلزی و PVC  و با استانداردهای مختلف عایق از رطوبت و گرد و غبار عرضه میشود .

  به علت شکل ظاهری این دوربینها بیشتر در مکانهایی نصب میشوند که نیاز است دوربین به سقف نصب شود .

 • دوربین مداربسته بولت (استوانه ای)

  دوربین های مدار بسته بولت دارای شکلی استوانه ای و مخروطی هستند که شکلی مشابه با گلوله تفنگ دارند. این دوربین ها اغلب برای نصب روی دیوار استفاده می شوند. این دوربین ها معمولا تنظیمات گردش، چرخش و زوم را ندارند و برای ضبط تصاویر از یک مکان ثابت و منطقه خاص کاربرد دارند.

  دوربین مداربسته بولت قابلیت نصب بر روی دیوار و سقف را دارند و هم برای مکان بسته و هم برای فضای باز استفاده می شوند. دوربین های مداربسته بولت عمدتا دارای خاصیت ضد آب و ضد گرد و غبار هستند و با استانداردهای مختلف رده بندی میشوند . 

  این نوع از دوربین‌ ها قابلیت دید در شب (بااستفاده از مادون قرمز) دارند و می‌توانند در شرایط نوری بسیار تاریک به راحتی تصویربرداری کنند.

  این دوربینها نیز در کیسهای  فلزی و PVC عرضه میشوند که هر کدام استاندارد خود را از نظر عایق بودن دارند . 

 • دوربین مداربسته BOX

  دوربینهای BOX  یا جعبه ای به دوربینهایی هستند که قابلیت دید در شب را ندارند و برای فضاهایی که به طور مداوم دارای نور خوبی هستند مناسب میباشند اما یک قابلیت خوب دارند .امکان تعویض لنز را دارند . شما به راحتی میتوانید لنز این دوربینها را تعویض کنید و به مسافتهای دور هم نظارت داشته باشد بدون اینکه نیاز به نصب دوربین در آنجا را داشته باشید . 

  این دوربینها برای نصب در کاور هم عالی هستند و بهترین علکرد را در کاورهای صندوقی دارند . 

  این دوربینها خاصیت ضد آب و ضد گرد و غبار ندارند و به همین علت در مواردی که در فضای بیرونی نصب میشنود نیاز به کاور خواهند داشت .

 • دوربین مداربسته گردان یا PTZ

  این دوربین ها  اسپید دام هستند و دارای قابلیت گردش در جهات مختلف و زوم کردن در یک زاویه خاص هستند. همچنین این دوربین ها دارای یک بدنه دام شکل و یک پایه با توجه به شرایط نصب نیز هستند. یکی از قابلیت های مهم دوربین های مداربسته گردان امکان تعریف کردن تعداد مشخصی preset برای دوربین است. این پریست ها به شما امکان می دهد دوربین را طوری تنظیم کنید که به صورت برنامه پذیر و زمان بندی شده، محل هایی مشخص را به شما نشان دهند.

  علاوه بر انواع دوربین مداربسته که در مطلب بالا اشاره شد، تقسیم بندی های دیگری نیز بر اساس نوع کاربری وجود دارد. 

 • دوربین مداربسته چشم ماهی (180 درجه)

  این دوربین ها با بهره بردن از لنزهای محدب امکان دید 170 درجه ای رو به شما میدهند هر چند در انتهای زوایا اندازه اجسام حالت غیر واقعی پیدا میکنند اما برای مکانهایی همچون راهرو ها و یا نظارت بر مکانهایی که شامل چند ورودی در جهات مختلف و فاظله های کم هستند بسیار کاربردی میباشد . 

  برد دید این دوربینها که شامل دید در شب هم هستند زیاد نیست  چون هر چه از دوربین دورتر شوید اندازه اجسام تغییر میکند اما برای استفاده اختصاصی گاهی مواقع تنها راه هستند .

 • دوربین مدار بسته pinhole (مینیاتوری)

  خیلی ها به دنبال خرید کوچکترین دوربین مداربسته هستند. دلیل این انتخاب می تواند کمبود فضا، موقعیت امنیتی محل نصب و استفاده جاسوسی و اطلاعاتی باشد. و معمولا دوربین های موجود با حداقل کیفیت تصویری نه چندان واضح ارائه می دهند که در بسیاری موارد کاربردی ندارد. برای رفع این مشکلات کمپانی های مطرح نیز دست بکار شدند و سعی برآن بود تا با حداقل اندازه بهترین تصویر ممکن، رویت و ذخیره شود. کمپانی هایک ویژن هم به عنوان دومین فروشنده ی تجهیزات امنیتی در دنیا توجه ویژه ای به این موضوع داشته و مدل های متعدد و متنوعی از دوربین های بسیار کوچک معروف به pinhole را طراحی و تولید کردند

 • دوربین مداربسته بی سیم

  دورببینهای بیسیم با استفاده از تکنولوژی رادیویی اقدام به ارسال و دریافت تصاویر میکنند و در مکانهایی که امکان سیم کشی برای انتقال تصاویر را نداریم و همچنین نمیخواییم هزینه زیادی را متقبل شویم بهترین راه حل به شمار میرود .

 • لوازم جانبی دوربین مدار بسته

  برای نصب دوربینهای مدار بسته به قطعات و لوازمی نیاز است . از این اقلام میتوان کابل ، سوکت ،لوله فلکسی،جعبه تقسیم، پاور ،هارد و غیره نام برد . 

  اغلب اوقات کیفیت این لوازم است که میزان عمر سیستم نظارتی شما رو تعیین میکند .